Úvod Affiliate program

Affiliate program

CRAFTHOLIC

To sú originálne plyšové hračky aj dizajnové doplnky do interiéru.

Japonská značka CRAFTHOLIC vznikla v roku 2008. Veselý RAB, zadumaný Sloth, šibalský KORATO a mlčanlivá LORIS sú dielom renomovanej dizajnérky Ikuko Yamamoto. Od roku 2010 CRAFTHOLIC expanduje do celého sveta, nesmierne populárny je predovšetkým v Ázii, obľube sa tešia aj v Anglicku či Francúzsku a teraz sa konečne dostáva aj do Českej republiky.

https://www.lifeinstyle.com.au/__novaimages/471008?v=635206138889900000

Skvelý darček pre kamarátku alebo vašu lásku. Nepostrádateľný vankúšik pre sladké sny. Najobľúbenejšie plyšák vašich najmenších. Hračka pre všetky generácie. Mimoriadna variabilita použitia, atraktívny dizajn, nápadité detaily a príjemný materiál.

Hračky sú dostupné v 4 veľkostiach. Pravidelne sú uvádzané na trh nové kolekcie, z ktorých každá má svoj originálny štýl. Jedno však majú spoločné - nikdy nie sú nudné a práve preto oslovujú deti i dospelých.

Okrem e-shopu si môžete naše produkty zakúpiť už v 3 predajniach CRAFTHOLIC v Prahe (v OC Nový Smíchov, v Nákupnom centre Palladium a v obchodnej pasáži Čierna ruža) a tiež vo vybraných predajniach SCAN quilt.

 

Ako s nami spolupracovať?

Je to úplne jednoduché - umiestnite banner alebo textový odkaz na svoje webové stránky, blog alebo napríklad aj Facebook a my vám vyplatíme províziu za každého zákazníka, ktorý k nám od vás príde a niečo si kúpi.

 

Ako vysokú dostanem províziu?

Zaplatíme vám 10% z hodnoty objednávky (bez DPH) za tovar so štandardnou cenou a 5% z hodnoty objednávky za tovar v akcii.

 

Spôsob propagácie si vyberáte sami.

Vyberte si akýkoľvek banner z našej ponuky ten, ktorý sa k vášmu webu hodí. Vyberte si požadovaný rozmer, nechajte si vygenerovať jednoduchý kód a vložte ho na svoj web. Alebo by ste radšej využili textový odkaz v článku? Žiadny problém.

 

Výplata odmien

Za každú privedenú objednávku získavate svoju províziu. Provízia sa vám zhromažďujú vo vašom účte v CJ.com a raz mesačne sú vám vyplácané na váš bankový účet. Aktuálny stav svojich odmien, môžete v reálnom čase sledovať po prihlásení do CJ.com

 

Ako poznáme, že zákazník prišiel od vás?

Každý banner aj textový odkaz obsahuje váš unikátny kód, podľa ktorého spoznáme, že návštevník prišiel práve od vás. Systém si návštevníka pamätá po dobu 15 dní. Ak teda nakúpi až 15 dní po kliku na váš odkaz / banner, aj vtedy získavate svoju províziu.

Sme súčasťou najväčšej affiliate siete CJ Affiliate by Conversant (CJ.com), ktorá pomocou transparentné a sofistikovaný technológie všetko stráži a počíta za nás. Nemôžeme a ani nechceme podvádzať. Chceme obojstrannú spokojnosť!

Ako začať?

1. Zaregistrujte sa

2. E-mailom vám prídu prihlasovacie údaje do systému

3. Vyberiete si svoj banner alebo vygenerujete odkaz

4. Vložíte banner alebo odkaz na svoj web a už len sledujete výšku svojich odmien.

Ak už svoj partnerský účet v CJ.com máte, stačí si len pridať Craftholic.cz medzi svoje programy

             


 Operátorom affiliate siete CJ.com na trhoch ČR, Slovenska, Maďarska a Poľska je spoločnosť VIVnetworks.com s.r.o., ktorá poskytuje podporu nášmu affiliate programu. V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhajte obrátiť na podpora+craftholic@vivnetworks.com alebo +420 277 775 869

Novinky na e-mail

© 2018, Craftholic.sk – všetky práva vyhradené

Prehlásenie o prístupnosti | Podmienky použitia | Ochrana osobných údajov | Mapa stránok

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky